Двопроцесорні LGA 2011

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 13 ( 2 Сторінка(и) )

Робочі та графічні станції LGA 2011

Якщо ви збираєтеся купити графічну станцію, серверний ПК або інше високопродуктивне комп'ютерне обладнання для вирішення складних обчислювальних або графічних завдань, ми рекомендуємо звернути увагу на моделі на базі процесорів останнього покоління Intel Xeon E5. Вони встановлюються на материнські плати з роз'ємами socket LGA2011 і спеціально створені для реалізації рішень, пов'язаних з високою графічної та обчислювальної навантаженням: ренедерінга, відеомонтажу, 3dmax, візуалізації, а також складних математичних розрахунків. Крім цього робочі станції з такою конфігурацією відмінно підійдуть для створення анімації і архітектурного дизайну.

Переваги високопродуктивних робочих станцій на Dual Socket LGA 2011

Платформа LGA2011 прийшла на зміну популярній серед розробників професійних систем версії LGA1366, тому вона поєднує в собі всі переваги попередника і безліч нових можливостей. Системна плата містить все необхідне для створення високопродуктивних конфігурацій:

  1. двоканальний контролер оперативної пам'яті;
  2. шину PCI стандарту Express 3.0;
  3. набір системної логіки серії X79 Express.

Графічна станція, зібрана на базі Dual Socket LGA 2011 і пари процесорів Intel Xeon E5 здатна не тільки працювати з ресурсоємними програмами AutoCAD та ArchiCAD, а й створювати зображення і відеоконтент в 3DsMAX і Cinema 4D.

Вигідно купити робочу станцію на LGA 2011

Ми пропонуємо найрізноманітніші стандартні конфігурації, орієнтовані на конкретні завдання. Робочі станції відрізняються не тільки параметрами процесора, але і об'ємом «оперативки» і жорсткого диска (SSD-накопичувача), кількістю і типами слотів PCI, а також моделлю відеокарти. Якщо вам необхідно обладнання, стабільність роботи якого підтверджена величезним числом користувачів - вибирайте стандартні версії. Але якщо у вас є особливі запити - ми готові реалізувати їх, зібравши специфічні зміни, що враховують особливості робочого місця. Наші фахівці допоможуть вибрати необхідні комплектуючі і запропонувати відразу кілька варіантів.

Як отримати готову графічну станцію

Якщо ви замовили стандартну версію обладнання, ми готові відвантажити обладнання у зручний для вас час. Якщо серверний ПК або графічна станція система має спеціальну конфігурацію, ми просимо у замовника час на додаткові тести для гарантії повної сумісності компонентів. Ми гарантуємо тривалу і безвідмовну роботу всього комплексу обладнання і надаємо на всі комплектуючі тривалу і реальну гарантію в 24 місяці. Всі витрати з доставки гарантійного обладнання в наш сервіс-центр виключно за наш рахунок, а час ремонту від 2 до 14 днів (залежить від складності несправності і необхідних післяремонтних тесів).

Ви можете забрати готовий ПК у нас в офісі самостійно, а можете отримати на найближчому складі обраного вами перевізника Нової пошти. При цьому оплатити замовлення можна у зручний вам способом: готівкою при отриманні товару, банківським переказом або через онлайн банкінг.