Двопроцесорні LGA 1366

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 20 ( 3 Сторінка(и) )

Робоча станція socket LGA 1366

Альфа сервер пропонуємо робочі станції на процесорах Intel Xeon socket LGA 1366, процесори і сам socket порівняно застарів з RYZEN i Intel Kaby Lake (сьоме покоління) але враховуючи що процесорів на материнській платі використовується не один, а два, отримуємо ефективне співвідношення ціною і продуктивність для багато поточних завданнях основна відмінність в тих процесі (тепловиділення) і частоті системної шини що за фактом ніяк не впливає на роботу з проф додатками і рендерингом, фото / відео обробкою, роботи в archi CAD, Auto CAD, 3ds Max і тд..

Перевага робочих станцій socket LGA 1366

Вартість і характеристики робочих станцій і комп'ютерів компанії alfa-server на socket LGA 1366, бути то що можна придбати цілу станцію під ключ за ціною одного тільки процесора intel i7 7700 або Ryzen 7, і при цьому отримати більше продуктивність у багатопоточність при рендерингу, так як вартість серверних платформ Xeon нижче ніж десктопні рішення в зв'язку з тим що десктопні витрачають багато коштів на маркетинг і рекламу та інші завдання з просування продукту.

Двопроцесорні робочі станції розраховані на довгу роботу 24/7, і навіть за вогою зрозуміло що материнські плати LGA1366 надійні, конденсатори, офсети харчування, розпаювані елементи на дуже високому рівні.
Платформа lga 1366 повноцінно працює з Windows 10 х64.

Двопроцесорні робочі станції 

Робочі станції Альфа Сервер на базі процесорів Intel Xeon активно використовуються для рендеринга, фото / відео обробки, математичних обчислень, роботи з архітектурними макетами, 3D-анімація 3DsMax (VRay), роботи з 3D і звуком, роботи в Auto CAD - додатках або для інших складно обчислювальних процесів. Також на двухпроцессорной робочої станції можна запускати і грати в ігри.


Купити робочу станцію в Києві

Замовити двухпроцессорную робочу станцію можна на нашому сайті, вибравши потрібну комплектацію в каталозі, або зателефонувати за телефоном 067-489-61-61. Ми зберемо для вас комп'ютер виходячи з ваших завдань. для вас комп'ютер виходячи з ваших завдань.