Vegas Pro

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 10 ( 2 Сторінка(и) )

Купити комп'ютер для відеомонтажу в Vegas Pro.

Vegas (до травня 2016 року - Sony Vegas) -сімейство професійних програм для многодорожечной запису, редагування і монтажу відео і аудіо потоків від компанії MAGIX. Купивши робочу станцію у нас на порталі ви зможете швидко монтувати відео в форматах 4K x 4K і вище, з високою швидкістю. Комп'ютери для відео монтажу зібрані для максимально швидкого процесу прорахунку статичних зображень, анімації, обробки і монтажу відео. Інтернет магазин Альфа Сервер надає комп'ютери для відео монтажу на базі професійної відеокарти NVIDIA QUADRO або інших відеокарт (* дивіться в збірках в каталозі), ви в сотні разів прискорить процес обробки і монтажу відео з високою чіткістю.

Перевага робочих станцій для відеомонтажу.

Не завжди вигідно орендувати робочу станцію для монтажу, набагато легше купити комп'ютер для відеомонтажу, який буде обслуговувати тільки ваші запити і ви завжди зможете контролювати процес. Ціна на робочу станцію для відеомонтажу і обробки буде значно менше ніж орендувати станцію, якщо размарівать в тривалої перспективі.
Копання Альфа Сервер спеціалізується на виробництві професійних графічних станцій для роботи з трудомісткими обчислювальними процесами, фотореалістичною візуалізацією і надійної роботи робочих серверних станцій 24/7.
Купити комп'ютер для відеомонтажу - роботи з 4k відео в Adobe Premiere PRO, After Effects, Sony Vegas 14, Cinema 4D і фотореалістичний рендеринг сцен в Vray - ви можете на сайті Альфа Сервер через каталог товарів або зателефонувати за номером - 067-489-61- 61