Робочі станції для монтажу / відео обробки

Підбір по параметрах:

Робочі станції для монтажу / відео обробки

Уточнити пошук

Показано c 1 по 9 из 16 ( 2 Сторінка(и) )

Комп'ютер для відеомонтажу.

Комп'ютер для відеомонтажу - це професійні робочі станції для відеомонтажу Full HD і 4K відео в реальному часі, з високою швидкість роботи і без пригальмовування. Комп'ютери для відеомонтажу зібрані для максимально швидкого процесу прорахунку статичних зображень, анімації, обробки і монтажу відео. Інтернет магазин Альфа Сервер надає комп'ютери для відео монтажу на базі професійної відеокарти NVIDIA QUADRO або інших відеокарт (* дивіться в збірках в каталозі), ви в сотні разів прискорить процес обробки і монтажу відео з високою чіткістю.


Перевага і ціна робочих станцій для відеомонтажу.

Не завжди вигідно орендувати робочу станцію для монтажу, набагато легше купити комп'ютер для відеомонтажу, який буде обслуговувати тільки ваші запити і ви завжди зможете контролювати процес. Ціна на робочу станцію для відеомонтажу і обробки буде значно менше ніж орендувати станцію, якщо размарівать в тривалої перспективі.


Копання Альфа Сервер спеціалізується на виробництві професійних графічних станцій для роботи з трудомісткими обчислювальними процесами, фотореалістичною візуалізацією і надійної роботи робочих серверних станцій 24/7.
Купити комп'ютер для відеомонтажу - роботи з 4k відео в Adobe Premiere PRO, After Effects, Sony Vegas 14, Cinema 4D і фотореалістичний рендеринг сцен в Vray - ви можете на сайті Альфа Сервер через каталог товарів або зателефонувати за номером - 067-489-61- 61
Робочі станції Autodesk (CAD)