Робочі станції для Adobe

Підбір по параметрах:

Уточнити пошук

Показано c 1 по 9 из 29 ( 4 Сторінка(и) )

Робоча станція для Adobe

Робоча станція для Adobe - найсучасніший високопродуктивний комп'ютер, який використовують в різних сферах діяльності: рендеринг, 3д моделювання, Auto CAD, CAE, AEC, високопродуктивні обчислення, монтажу відео і обробка фотографій. Такі робочі станції можуть без зупинки працювати довгий період часу (24 години 7 днів на тиждень), працюючи із самими трудомісткими додатками і високотехнічними професійними завданнями, вони в порівнянні з призначеними для користувача ПК справляються швидше і ефективніше.

Купити графічну станцію
Компанія Alfa Server збирає робочі станції, графічні станції на основі двопроцесорних материнських плат LGA 1366 і материнських плат LGA 2011 і LGA 2011-v3 на процесорах Intel Xeon. Після того як були зібрані комп'ютерні робочі станції - проходять тест на продуктивність, стійкість до температур і вібрацій, 48 годин перед продажем. Тому комп'ютери мають довгий термін експлуатації, а вихід з ладу робочого модуля - мінімальний.

Офіси практично всіх сфер діяльності мають у своєму складі графічні робочі станції, їх використовують при розробці програмного забезпечення, в сфері інженерії, конструювання та моделірованія.Оні також потрібні при архітектурної або дизайнерської розробки, або на підприємствах будь-якої промисловості. Використання робочих станцій застосовуватися також для розробки 3-d графіки, рендеринга, обробки і монтажу відео, а також в сфері обчислювальної техніки.

Такі ПК дають можливість отримувати найефективніші результати в роботі.

Перевага робочих станцій для Adobe

Наша компанія займається складанням і продажем двохпроцесорний робочих станцій на базі процесорів Intel Xeon. Вони мають більш високу продуктивність ніж самі просунуті комп'ютери на основі інших процесорів. Наприклад комп'ютери на основі Intel i7 7700 видають продуктивність в тесті Cinebench R15 ~ 850 cb, а ПК зібрані компанією Alfa-Server видають 1300 cb +. Виходячи з цього видно що професійні комп'ютери Alfa Server набагато потужніше та продуктивніше ніж інші аналоги на ринку на топових процесорах і вартість при цьому дешевше.

Ви можете замовити індивідуальну збірку виходячи з ваших завдань. Графічні станції використовуються для відеоспостереження, працювати в 3ds Max, Maya, в графічних пакетах Adobe CS, Illustrator, в Autocad, Solidworks, Компас 3D, SketchUp або грати в ігри, - ми завжди враховуємо ваші побажання.
Купити графічну станцію в Києві, доставка здійснюватися по всій Україні службою доставки Новою Поштою.

На всі станції надається гарантія 24 міс.