Робочі станції для 1С / файлові сховища

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 2 из 2 ( 1 Сторінка(и) )

Сервер, робоча станція для 1С і файлові сховища

Робочий комплекс «1С» вже давно перетворився із звичайною бухгалтерської програми в автоматизовану систему управління виробництвом. Якщо при розгортанні системи для декількох користувачів функції сервера може виконувати порівняно потужна робоча станція, то для корпоративної версії з більшою кількістю користувачів необхідний виділений сервер для 1с з потужною і надійною підсистемою зберігання призначених для користувача даних і резервних копій робочої станції - мережевим сховищем.


Основні вимоги до заліза під сервер для 1с

Склад комплектуючих, що встановлюються в сервер для 1с, визначається, перш за все, кількістю користувачів, числом підтримуваних баз даних (залежить від набору використовуваних модулів робочої машини) і сукупності одночасно виконуваних фонових завдань, а також характеристиками файлового сховища. Також при виборі конфігурації слід враховувати тип доступу користувачів до сервера.
При виборі моделі процесора слід віддавати перевагу новітнім моделям (наприклад, чіпи з лінійки Xeon E5), що дозволить не оновлювати серверне обладнання максимально довгий час. Також слід звернути увагу на швидкодію оперативної пам'яті, її обсяг і параметри. Щоб в подальшому не виникало проблем з роботою програмного комплексу, не слід економити на обсязі «оперативки».
Ми пропонуємо моделі материнських плат, в які можна буде при необхідності інтегрувати додаткові компоненти. Якщо є особливі побажання - ми врахуємо і їх.


Вибір обладнання для мережевого сховища

При виборі конфігурації підсистеми зберігання інформації необхідно враховувати, що величезна кількість комп'ютерів буде одночасно звертатися до збережених записів, тому слід віддати переваги твердотілим SSD-накопичувачів і HDD з високою швидкістю читання-запису. При зберіганні даних в сервері необхідно також забезпечити і високу надійність системи, в тому числі з використанням алгоритмів резервування (RAID і ін.). Ми пропонуємо широкий вибір моделей, надійність яких перевірена часом. Подібне обладнання ми можемо запропонувати і для мережевого сховища для будинку.


Як замовити сервер для 1с
Для оформлення замовлення на серверне обладнання можна скористатися будь-яким із запропонованих на нашому сайті каналів зв'язку.


При цьому можна повідомити, як вже готову конфігурацію, так і основні вимоги до продуктивності і базові дані - необхідні компоненти наші фахівці запропонують вам з урахуванням системних вимог. Після узгодження основних деталей замовлення ми приступаємо до виготовлення сервера. Останній етап роботи - глибоке тестування системи на сумісність компонентів і відсутність позаштатних ситуацій.


Після цього можна забрати обладнання в нашому офісі самостійно або вибрати доставку однієї з кур'єрських або поштових служб. Ми пропонуємо комплектуючі тільки перевірених виробників і на все обладнання надаємо реальну гарантію на 24 місяці.