Виберіть конфигурацію

Робочі станції

Однопроцесорні і двопроцесорні робочі станції на базі Intel Xeon.

Ігрові ПК

Сучасні ПК для ігор, офісів, дому та інших завдань

Переваги онлайн конфігуріції ПК

Дуже часто при покупці комп'ютерної техніки виникають проблеми з підбором конфігурації, так як типові рішення розраховані на виконання «усереднених» завдань: офісні, ігрові, домашні або графічні. При цьому не враховуються особливості роботи конкретного користувача і щоб отримати машину з достатнім функціоналом доводитися купувати техніку з більш високою, ніж необхідно, продуктивністю, яка коштує значно дорожче.

Ми пропонуємо зібрати комп'ютер онлайн і при цьому істотно заощадити за рахунок підбору комплектуючих з параметрами, які найбільш точно відповідають виконуваним завданням. Ви не будете переплачувати за непотрібне в виробничому процесі додаткове обладнання, тому такий варіант збірки буде найбільш бюджетним.

Вибір необхідної конфігурації

Якщо вам необхідний ПК з нестандартною конфігурацією - цей сервіс саме для вас. Використовуючи простий і інтуїтивно зрозумілий ви зможете легко впоратися з цим завданням онлайн. Для цього на сторінці конфігуратора, у відповідних полях, ви вибирайте платформу майбутнього комп'ютера, конкретну модель процесора, тип і кількість пам'яті, характеристики підсистеми зберігання інформації, а також модель відеокарти, яка відповідає рівню графічних операцій, що виконуються на цьому комп'ютері.

Використовуючи запропоновані компоненти, ви легко зможете зібрати комп'ютер не тільки для використання на робочому місці дизайнера, програміста або завзятого геймера, а й високопродуктивні робочі станції для рендеринга, конструкторських Auto CAD додатків, професійної 3D анімації, а також для обробки фото / відео зображень.

Якщо у вас виникли складності при складанні ПК онлайн, наші консультанти полегшать вам завдання, надавши повну інформацію про характеристики того чи іншого компонента, а також про більш бюджетних аналогах.

Зробивши кілька послідовних кроків, ви остаточно визначитеся з конфігурацією машини, яку нам належить зібрати. Підтвердіть свій вибір і залиште контактні дані для оформлення замовлення.

Після уточнення параметрів замовлення з відповідальним менеджером ми приступаємо до складання ПК.

Як отримати зібраний на сайті готовий комп'ютер

Зазвичай зібраний комп'ютер онлайн готовий вже на наступний день, але ми пропонуємо замовникам провести поглиблені тести на повну сумісність компонентів, ефективність роботи системи охолодження і особливе випробування - на тривалу роботу під максимальним навантаженням. Також ми можемо перевірити стабільність роботи обладнання з ПО, яке буде встановлено на машину і інші корисні перевірки, які підтверджують високу якість збірки. Після складання і тестування ми зможемо доставити обладнання безпосередньо в ваш офіс (по місту) або відправити будь-яким перевізником (узгоджується з замовником додатково).