Ігрові комп'ютери (Xeon)

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 14 ( 2 Сторінка(и) )

Купити ігровий комп'ютер

Інтернет магазин Alfa Server збирає і продає потужні ігрові комп'ютери на базі процесорів Intel Xeon, що поєднують в собі високу надійність і продуктивність. Ігрові ПК за рахунок процесорів Intel Xeon і професійних відеокарт NVIDIA GEFORCE GTX дасть можливість Вам насолодитися іграми і високоякісної графікою. На ігрових комп'ютерах Alfa Server ви зможете грати в сучасні ігри на високих і ультрависоких налаштуваннях: WOT, DOTA 2, Far Cry, GTA 5, Syberia 3, Fallout 4 та інші.


Геймерські комп'ютери на базі процесорів Intel Xeon, можна також використовувати для роботи в рішенні задач які вимагають багато поточности і високої частоти на ядро - в програмах ADOBE (Photoshop, Lightroom, Illustrator, Adobe Premiere Pro, After Effects). Комп'ютери призначені для професіоналів, що працюють в сфері промислового дизайну, архітектури, візуалізації, тривимірного моделювання і створення цифрового контенту.


Зібрати геймерський комп'ютер

Геймерські комп'ютери Alfa Server зібрані з оригінальних комплектуючих привезених з США чи Європи. Геймерські ПК збираються в самі сучасних корпусах, адже приємно грати на потужному і красивому комп'ютері. Після складання всі комп'ютери проходять 48 годинний стрес тест і тести на стабільність і екстремальні навантаження. Наш інтернет магазин надає гарантію 24 міс. на всі комп'ютери і робочі станції з моменту продажу.


Купуючи стаціонарний ігровий ПК, Ви отримуєте підготовлену машину і можете сміливо вступати в найсерйозніші битви віртуального світу.