• Про нас

Про магазин

Інтернет магазин Alfa Server спеціалізується по продажу робочих станцій, для роботи з 3d графікою, візуалізацією, рендеринга, постпродакшн, відеоспостереження та інших професійних завдань. Також наш магазин спеціалізується по реалізації комп'ютерів для ігор, роботи в офісі та вдома.

Про нас

Федорів Дмитро

Засновник компанії

Вітаю. Мене звати Дмитро, я засновник компанії Alfa Server, займаюся розробкою та створенням професійних робочих станцій і комп'ютерів, тісно співпрацюю з популярними комп'ютерними брендами Intel, Asus, Vinga.

Завжди було бажання створити комп'ютерний бренд, який є доступним для всіх користувачів як професійних станцій, так і ігрових комп'ютерів. Alfa Server є інтернет магазином №1, з продажу робочих станцій та графічних станцій для проф. завдань, за найдоступнішою ціною в Україні.

Наш інтернет магазин розвивається та прагне радувати своїх покупців, новими професійними збірками і широким вибором товарів.

У нас ви можете придбати робочу станцію або комп'ютер за найкращою ціною, по співвідношенню: ціна / продуктивність.

Ми спеціалізуємося по продажу робочих станцій для рендеринга, візуалізації, постпродакшену обробки, створення анімації та комп'ютерної графіки; комп'ютери для відеоспостереження; комп'ютери для геймерів; комп'ютери для офісу та дому. Також ви можете зібрати для себе комп'ютер в конфигураторі виходячи з Ваших переваг і бюджету.

Завжди будемо раді Вам допомогти, у виборі комп'ютера, виходячи з поставлених завдань.

Ми ніколи не стоїмо на місці і намагаємося розвиватися та створювати все кращі і кращі продукти. Якщо у вас виникнути пропозиції про співпрацю можете нам написати і ми їх розглянемо.

Наші клієнти