Комп'ютер для роботи в с 3Dx Max, V-Ray, Corona

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 22 ( 3 Сторінка(и) )

Комп'ютер для 3d моделювання (для роботи в с 3Dx Max, V-Ray, Corona)


В цьому розділі Інтернет-магазину представлені кращі збірки потужних комп'ютерів для 3d моделювання і рендеринга 2018 року.


Рендерінг це процес візуалізації 2D або 3D моделей, створення з них зображень, анімації або відео за допомогою професійних комп'ютерних програм. Для таких завдань потрібні потужний комп'ютер для рендеринга, від якого потрібно дуже багато робочого ресурсу. Робочі станції для рендеринг працюють з комп'ютерною графікою на дуже високому рівні і відео редакторами.


Використання графічних станцій припадати на розробників ігрових додатків, телерадіокомпаній, кіностудії, звукозаписних компаній, фрілансерів фахівців і інших компаній. Перед ними стоїть завдання звуко та відео записи і чим вища якість потрібно, тим потужніший комп'ютер для рендеринга потрібно ставити. Самі високопродуктивні робочі станції потрібні для обробки HD-відео і багатошарового монтажу. Для аудіо монтажу потрібні робочі станції слабший, так як це не такий трудомісткий процес.


За рахунок своєї начинки, робочі станції справлятися з будь якими трудомісткими процесами.


Купити комп'ютер для візуалізації і 3d моделювання

Як відомо процес рендеринга і візуалізації займає багато часу і щоб його зменшити в робочій станції ми використовуємо багатопотокові процесори Intel Xeon, серверні материнські плати які відрізнятися своєю стійкістю до навантажень і надійність, а також професійні графічні відеокарти - Nvidia Quadro.


Купити комп'ютер для візуалізації і рендеринга, ви можете на нашому сайті, а також можете замовити індивідуальну збірку, конкретно під ваші завдання.


Де купити потужний комп'ютер для рендеринга?

Компанія Alfa Server займатися розробкою професійних робочих станцій.Наші комп'ютери для рендеринга - це професійні пристрої, які відрізняються потужною апаратною частиною. Робоча станція для рендеринга зібрана c оригінальних комплектуючих призначених для ринку USA. Всі комплектуючі можна замінити з коригуванням ціни.
Робочі станції Alfa Server, підходять не тільки для роботи з графікою, але вони вирішують цілий ряд інших високопоставлених завдань.


Комп'ютери для рендеринга, мають велику продуктивність так як, ці робочі станції на базі двох процесорів Intel Xeon, що в їх комплектація могутніше ніж топові процесори Core i7. Це можна побачити, переглянувши на тест в програмі Cinebench R15.

Купити графічну станцію можна через каталог на сайті або зателефонувавши за номером 067-489-61-61. Наш менеджер зв'яжеться з вам найближчим часом і дасть детальну інформацію та консультацію про графічних робочих станціях для рендеринга. Доставка по Києву безкоштовно або самовивезення, по Україні службою доставки Нова Пошта.