Робочі станції 3Ds Max

Підбір по параметрах:

Уточнити пошук

Показано c 1 по 9 из 28 ( 4 Сторінка(и) )

Робоча станція для 3D


Даний розділ Інтернет-магазину надає можливість купити графічну станцію в Києві і Україні, для роботи з 3D-анімації 3DsMax (V-Ray).
При роботі з 3D анімацією і візуалізацією існує не мало професійних програм та системні вимоги, вони відрізняються від звичайних користувальницьких, так як кожна програма робить різне навантаження на систему і це позначається на правильному виборі комплектуючих для робочих станцій. Графічна станція повинна справлятися з цим навантаженням і бути сумісна з тим пакетом додатків, що потрібен для роботи.

Графічними станціями супер високого рівня називають комп'ютери для роботи з 3D графікою і анімацією в програмах Maya, Autodesk 3ds Max, Adobe Photoshop, або іншими додатку. Ці комп'ютери не мають обмеження по продуктивності в програмах складної 3d візуалізації, розробки і моделювання. Вони оснащені потужною графічною архітектурою, яка підійде для професіоналів.

Купити графічну робочу станцію для 3D


Компанія Альфа Сервер займається складанням робочих станцій «під ключ» для професіоналів які працюють з 3D моделюванням.
Ми робимо професійний прощёт всіх комплектуючих елементів: Потужність процесора, кількість пам'яті і вибору графічної системи (відеокарти). Робочі станції побудовані на основі серверних двопроцесорних багатоядерних платформ, кількість ядер в процесорах Intel Xeon доходять до 28, а з урахуванням багато поточности х2 і виходити 56 потоків.

Ми пропонуємо широкий асортимент графічних станцій, які будуть виконані у вигляді стаціонарних комп'ютерів. Комп'ютер від Альфа Сервер можна купити відразу з професійної відеокартою, що дасть можливість вам виконувати ряд інших професійних завдань в стислі терміни.

Альфа Сервер пропонує купити графічні станції за найкращою ціною в Україні - для 3DsMax, яка окупити дуже швидко. З обладнанням від Альфа Сервер ви зможете виконувати самі складання завдання швидко, якісно і з високою швидкістю.

Щоб вибрати графічну станцію з оптимальними характеристиками під робочі завдання - перегляньте детальний опис комп'ютерів під кожним товаром наданим в каталозі. Якщо вам важко підібрати комп'ютер для ваших задач зателефонуйте нам - 067-489-61-61 та менеджер компанії Alfa Server надати безкоштовну консультацію по комп'ютерному обладнанню.