INVENTOR

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 14 ( 2 Сторінка(и) )

Робоча станція для роботи Inventor

Inventor - програма для тривимірного і поверхневого проектування прототипів виробів в промисловості. Inventor призначений для 2D і 3D моделювання, отримання виробів з листового матеріалу і їх розгорток, розробки електричних і трубопровідних систем, динамічного моделювання та візуалізації виробів для промисловості.

Купити робочу станцію для роботи в Autodesk Inventor

При виборі робочої станції потрібно враховувати ресурсомісткі програмні завдання CAD додатків, які вимагають суто індивідуального підходу для її складання. Ми пропонуємо індивідуальний підхід - ціна / продуктивність, виходячи з конкретних завдань які потрібно вирішити. Робоча станція для CAD додатків зібрана Альфа Сервером буде виконувати самі складання завдання швидко, якісно і з високою швидкістю.

Для складання робочих станцій для Inventor, CAD, ARCHICAD і інших графічно - обчислювальних додатків, ми використовуємо двопроцесорні материнські плати з процесорами IntelXeon, які показуюсь велику продуктивність і швидкість обробки інформації.

Робоча станція для Autodesk Inventor від Альфа Сервер.
Компанія Альфа Сервер займається складанням комп'ютерів «під ключ» для професіоналів які працюють з 2D / 3D моделюванням.
Ми пропонуємо широкий асортимент робочих станцій, які будуть виконані у вигляді стаціонарних комп'ютерів. Комп'ютер від Альфа Сервер можна купити відразу з професійної відеокартою, що дасть можливість вам виконувати ряд інших професійних завдань.