Auto CAD

Підбір по параметрах:

Показано c 1 по 9 из 24 ( 3 Сторінка(и) )

Робочі станції для роботи в Auto CAD

Програми для моделювання використовуються в усіх галузях: інженерії, будівництві, ландшафтному дизайні, промисловості. За допомогою CAD програм можна проектувати будівлі, об'єкти інфраструктури, промислові вироби, моделювати і створювати анімацію, проектувати електро мережі і робити інші операції.

Інтернет магазин Alfa Server, в цій рубриці каталогу, представляє вашій увазі професійний робочі станції для роботи з Auto CAD додатку.

Дана категорія комп'ютерів спеціально розроблена для інженерів, яким потрібна максимальна продуктивність роботи з CAD програмами, інженерних розрахунках в 2D графіку.

Конфігурація комп'ютера для роботи в Auto CAD

Універсальної конфігурації робочої станції для роботи в Auto CAD - не існує, так як на ринку представлений великий вибір різних продуктів за рішенням завдань в Auto CAD. CAD додатки ставитися до ресурсоємним, при покупці робочої станції потрібно звертати увагу на обчислювальну потужність. Також, при виборі комп'ютера, потрібно виходити суто з індивідуальних завдань і найкращим співвідношенням ціна / якість.

Робочі станції Alfa Server - для роботи в Auto CAD
Інтернет магазин Alfa Server пропонує для Вас, професійні, двопроцесорних робочі станції на базі процесорів Intel Xeon. Комп'ютери на серверних материнських платах працюватимуть 24/7 і Ви відчуєте міць і надійність придбаного ПК. Надаємо гарантію 24 міс.