Робочі станції Autodesk (CAD)

Підбір по параметрах:

Уточнити пошук

Показано c 1 по 9 из 26 ( 3 Сторінка(и) )

Робоча станція для CAD програм.

В цьому розділі інтернет магазину представлені збірки робочих станцій для роботи з CAD додатками.


CAD проектування - це автоматизоване проектування двомірного або тривимірного зображення, створення конструкцій або технічної документації про проектування, воно включає створення змодельованого зображення і створення креслень. Робоча станція для CAD додатків забезпечує найвищий професійний рівень для творчості, моделювання, обчислення та візуалізації


Купити робочу станцію для CAD програм.

При виборі робочої станції потрібно враховувати ресурсомісткі програмні завдання CAD додатків, які вимагають суто індивідуального підходу для її складання. Ми пропонуємо індивідуальний підхід - ціна / продуктивність, виходячи з конкретних завдань які потрібно вирішити. Робоча станція для CAD додатків зібрана Альфа Сервером буде виконувати самі складання завдання швидко, якісно і з високою швидкістю.


Для складання робочих станцій для CAD, ARCHICAD і інших графічно - обчислювальних додатків, ми використовуємо двопроцесорні материнські плати з процесорами IntelXeon, які показуюсь велику продуктивність і швидкість обробки інформації.


Робоча станція для CAD додатків від Альфа Сервер.
Компанія Альфа Сервер займається складанням комп'ютерів «під ключ» для професіоналів які працюють з 2D / 3D моделюванням.
Ми пропонуємо широкий асортимент робочих станцій, які будуть виконані у вигляді стаціонарних комп'ютерів. Комп'ютер від Альфа Сервер можна купити відразу з професійної відеокартою, що дасть можливість вам виконувати ряд інших професійних завдань в стислі терміни.


Купити робочі станції оптом
Для компаній які мають намір купити багато комп'ютерів, ми надаємо можливість купити робочі станції за найкращою ціною.